[google-translator]
نرده و حفاظ شیشه ای

نرده شیشه ای روکار یا اکسپوز

نرده و جان پناه شیشه ای روکار یا اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز یا روکار به نرده هایی گفته می شود که پروفیل ها به صورت روکار بوده و قابل دیدن می‌باشند. از نرده ی شیشه ای اکسپوز به برای ایجاد حفاظ در تراس، بالکن، روف گاردن و… استفاده می شود.

شیشه ها به دلیل شفافیت و زیبایی ، نور محیط را افزایش می دهد و ظاهری زیبا به دکوراسیون داخلی ساختمان می بخشد. به همین دلیل استفاده از انواع نرده شیشه ای اکسپوز در بالکن و راه پله افزایش یافته و در صنعت ساختمان سازی بسیار پر کاربرد است. حفاظ های شیشه ای دارای مقاومت و استحکام بالا می باشند و به علت استفاده از متریال آلومینیومی ضد زنگ مناسب فضاهای باز و همچنین سرپوشیده می باشد و مانع از زنگ زدن و خوردگی فلز می باشند. شما می‌توانید برای انتخاب بهترین جان پناه شیشه ای و امور مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شیشه ی مناسب برای نرده شیشه ای اکسپوز یا روکار

ضخامت و نوع شیشه های مورد استفاده برای پروفیل حفاظ و نرده شیشه ای روکار یا اکسپوز بر اساس نوع کار متفاوت می باشد.

با توجه به کاربرد نرده شیشه ای در پروژه امکان نصب شیشه سکوریت تک لایه با حداقل ضخامت ۱۰یا ۱۲ میلی متر برای محل های کم تردد و کم خطر، و یا از شیشه های لمینت که از دولایه شیشه سکوریت ۶ یا ۸ میلی متر و ۱.۵ میلی متر طلق PVB بین دو لایه شیشه تشکیل شده برای مکان هایی که به ایمنی بیشتری نیاز دارند(مانند تراس ها و یا مکان های پرتردد)، استفاده می‌شود. همچنین می توان از شیشه های مختلف مانند شیشه های رنگی و یا ال ای دی دار استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *